Tündi & Lorenzo
"Drága Évi!
Nagyon nagyon szépen köszönjük a meseszép szertartást, a csodás pillanatokat, a profizmust, rugalmasságot és a sok odafigyelést amit kaptunk Tőled!
Megható, szívhezszóló, de ugyanakkor szórakoztató, vicces és sokatmondó beszédet tartottál, amit a vendégeink azóta is emlegetnek.
Köszönjük még egyszer, hogy a Nagy Napunk ilyen meghatározó, emlékezetes része voltál! 

Sok sikert és sok sok boldog párt kívánunk Neked a jövőben is!:)
Grazieeeeeeeeeee
,
Tündi & Lorenzo"




